Assassin’s Creed Origins z darmowym weekendem na wszystkich platformach. Ubisoft zaprasza do pełnej wersji gry

Promocje gier
683V
AC Origins
Bartosz Dawidowski | 17.06, 09:17

Okazuje się, że Assassin’s Creed Origins nie jest udostępniane gratisowo tylko dla posiadaczy Xbox One i Xbox Series X|S, w ramach Free Play Days. W hit Ubisoftu może zagrać przez weekend każdy, niezależnie od platformy.

Wczoraj (16 czerwca) o godzinie 17:00 Ubisoft uruchomił darmowy weekend z Assassin’s Creed Origins. Okres gratisowej zabawy potrwa do 20 czerwca, do godz. 17:01. W promocji można wziąć udział na dowolnie wybranej platformie: Google Stadia, PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. W przypadku PC musimy skorzystać z Ubisoft Connect.

Co warto podkreślić – zabawę w trakcie gratisowego weekendu prowadzimy w pełnej wersji Assassin’s Creed Origins. Gdy skończy się okres promocyjny, zachowamy wszystkie wypracowane postępy w przygodzie Bayeka. Wtedy, jeśli zdecydujemy się na zakup gry, nie trzeba będzie zaczynać zabawy od zera – po prostu będziemy kontynuować wyprawę po Starożytnym Egipcie.

W tym miejscu, na oficjalnej stronie Ubisoftu, znajdują się linki dla każdej z platform, na których oferowany jest darmowy weekend. Francuski wydawca opublikował zwiastun, który zachęca do skorzystania z promocji. Filmik czeka na was poniżej.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HcpPDMzKalo

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper