Kung Fu Panda: Smoczy rycerz na pierwszym zwiastunie. Netflix proponuje nową historię wielkiego wojownika

Filmy/seriale
2539V
Kung Fu Panda: Smoczy rycerz
Wojciech Gruszczyk | 16.06.2022, 15:18

Już w przyszłym miesiącu poznamy nową historię Po. „Kung Fu Panda: Smoczy rycerz” pojawił się na pierwszym zwiastunie historii, która została przygotowana z myślą o platformie Netflix. Widzowie poznają nowych towarzyszy i wrogów wielkiego Smoczego Wojownika.

Już kilka miesięcy temu Netflix zapowiedział przygotowanie nowej produkcji z Po w roli głównej. Teraz otrzymaliśmy pierwszy zwiastun oraz nawet możemy poznać datę premiery historii – 14 lipca „Kung Fu Panda: Smoczy rycerz” trafi na platformę SVOD.

Najnowsza opowieść zaprezentuje problem Po, który utraci swój tytuł Smoczego Wojownika, a nawet będzie musiał zmierzyć się z nowym zagrożeniem – na szczęście może on liczyć na nowe wsparcie.

„Kung Fu Panda: Smoczy rycerz” będzie ciekawym rozbudowaniem serii „Kung Fu Panda”, bo jak wiadomo widzowie nie mogą już oglądać nowych historii na wielkim ekranie, ale kolejne opowieści lądują na platformie Netflix.

„Kiedy tajemnicza para łasic ostrzy sobie pazury na kolekcję potężnej broni, Po opuszcza swój dom i wyrusza w daleką podróż w poszukiwaniu odkupienia i sprawiedliwości. W czasie wyprawy Po łączy siły z rezolutną i honorową angielską rycerką znaną jako Wędrująca Klinga. Ta dwójka wojowników z zupełnie innych bajek przeżywa razem epickie przygody, szukając magicznej broni i próbując uratować świat przed zniszczeniem”.

Pierwszy zwiastun „Kung Fu Panda: Smoczy rycerz” może zachęcić widzów do opowieści, ponieważ wiele na to wskazuje, że Po ponownie nie zawiedzie i zapewni nam przyjemną opowieść pełną walki i jedzenia pierożków.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper