Ironheart – rozpoczęły się prace na planie produkcji. Manny Montana w historii MCU

Filmy i seriale
416V
Ironheart
Wojciech Gruszczyk | 16.06, 14:56

Marvel nie zwalnia i rozpoczyna prace nad kolejną produkcją. „Ironheart” ma szansę zaproponować widzom kolejną postać młodego pokolenia, na bazie której będzie rozwijany cały Marvel Cinematic Universe. W serialu wystąpi Manny Montana.

„Ironheart” to najnowsza produkcja z MCU, która wprowadzi do świata nową postać – widzowie poznają Riri Williams, która stworzy najbardziej zaawansowaną zbroję podobną do pancerza Iron Mana. W komiksach bohaterka odegrała ważną rolę i w odpowiednim momencie zastąpiła Tony'ego Starka.

Prace na planie „Ironheart” ruszyły, a pod koniec roku powinniśmy poznać datę premiery historii – opowieść ma składać się z sześciu odcinków i może być dobrym wprowadzeniem Ironheart do całego Marvel Cinematic Universe.

Redakcja Deadline potwierdziła również, że w produkcji pojawi się Manny Montana, jednak szczegóły na temat postaci są aktualnie trzymane w tajemnicy. Aktor w ostatnim czasie wystąpił w między innymi „Mayans M.C.” oraz „Miles from Tomorrowland”, a gracze mogą go kojarzyć z L.A. Noire (Felix Alvarro).

Już 17 sierpnia widzowie Disney+ zobaczą pierwszy odcinek „Mecenas She-Hulk”, a jeszcze w 2022 roku ma zadebiutować „Secret Invasion”.

Źródło: Deadline

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper