Pretty Little Liars: Original Sin intryguje. Zwiastun serialu HBO Max zapowiada mroczną historię

Filmy i seriale
734V
Pretty Little Liars: Original Sin
Wojciech Gruszczyk | 15.06, 19:17

„Pretty Little Liars: Original Sin” to trzecia próba odświeżenia „Słodkich kłamstewek”, ale najnowszy zwiastun przygotowuje widzów na zaskakującą historię. HBO Max opublikowało materiał, który sprawi, że wielu widzów zapamięta nazwę serialu.

„Słodkie kłamstewka” były hitem, ale „Ravenswood” i „Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki” nie osiągnęły założonych celów, więc produkcje zostały anulowane. Teraz najwidoczniej twórcy postanowili podkręcić atmosferę... Lub przynajmniej taką sytuację sugeruje najnowszy materiał z „Pretty Little Liars: Original Sin”.

Trzecia próba rozwinięcia marki zapewni zupełnie nowych bohaterów, ponieważ „Pretty Little Liars: Original Sin” nie jest już bezpośrednią kontynuacją znanej i udanej historii. Zamiast tego widzowie zobaczą, jak grupa nastolatków zmierzy się z zabójcą o imieniu „A”.

Twórcy „Pretty Little Liars: Original Sin” mają zapewnić kilka ciekawych elementów, które zachwycą fanów „Słodkich kłamstewek”, ponieważ w nowym serialu pojawią się znaczące odwołania do udanej historii.

Czy jednak „Pretty Little Liars: Original Sin” może odnieść sukces? Szczerze mówiąc jestem mocno zaintrygowany produkcją i po opublikowanym materiale chętnie zainteresuje się serialem. 

Premiera „Pretty Little Liars: Original Sin” odbędzie się 28 lipca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper