FIFA 22 w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play. Użytkownicy niebawem sprawdzą sportówkę Electronic Arts

Gry
844V
FIFA 22
Iza Łęcka | 15.06.2022, 11:44

Od premiery ostatniej odsłony cyklu FIFA minęło już kilka miesięcy – za kilka dni część graczy będzie mogło sprawdzić efekty prac deweloperów bez wcześniejszego zakupu, w ramach subskrypcji abonamentów. Produkcja niebawem znajdzie się w katalogu Xbox Game Pass Ultimate.

Gigant z Redmond ciągle mocno inwestuje w rozbudowę biblioteki swojej popularnej usługi. Najnowszy pokaz Microsoftu przyniósł szereg zapowiedzi tytułów debiutujących w Xbox Game Pass – choć społeczność liczyła na jeszcze więcej obiecujących IP, które bezsprzecznie są związane z Xboksem, Amerykanie skupili się jednak na nadciągających pozycjach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox Game Pass nie doczekał się jeszcze kompletnego zestawienia gier, jakie zostaną dodane do usługi w drugiej połowie czerwca. Jak na razie mogliśmy liczyć między innymi na Chorus, Ninja Gaiden: Master Collection czy Assassin’s Creed Origins.

W ramach EA Play, do którego mają dostęp subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate, już wkrótce sprawdzimy Fifę 22 – wirtualna piłka nożna Electronic Arts zawita na serwerach 23 czerwca. Wcześniej, bo już w maju, użytkownicy PS Plus mogli przekonać się o wszystkich udogodnieniach i zmianach zaimplementowanych przez studio.

Od kilku tygodni wiemy, że twórcy pracują nad wprowadzeniem rozgrywki cross-play, która będzie łączyć graczy korzystających w różnych sprzętów. Całą serię czeka jednak diametralna zmiana – w maju otrzymaliśmy potwierdzenie braku kolejnej współpracy z Fifą i poznaliśmy „przyszłość interaktywnej piłki nożnej”, czyli EA Sports FC.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 22.

Źródło: Xbox

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper