Forza Horizon 5: Hot Wheels zaoferuje edytor tras. Microsoft pokazał gameplay z dużego dodatku

News
981V
Forza Horizon 5: Hot Wheels
Wojciech Gruszczyk | 14.06, 20:21

Forza Horizon 5 to wielki hit i Microsoft przygotowuje graczy na pierwszy, duży dodatek do produkcji. Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje Forza Horizon 5: Hot Wheels i dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy gameplay z dodatku.

Nie wszyscy byli przekonani do Forza Horizon 5: Hot Wheels, ale Playground Games naprawdę potrafi zachęcić do propozycji. Twórcy ujawnili, że przygotowane rozszerzenie pozwoli nam nie tylko wskoczyć na wcześniej przygotowane trasy – tym razem to my zajmiemy się stworzeniem pomarańczowych torów.

W Forza Horizon 5: Hot Wheels pojawi się zestaw do tworzenia Hot Wheels, który będzie zawierał ponad 80 unikalnych elementów – zainteresowani będą je ze sobą łączyć, a następnie bez problemu udostępnimy znajomym swoje lokacje.

Jest to ciekawe urozmaicenie zabawy, które powinno sprawić, że wielu graczy zainteresuje się Forza Horizon 5: Hot Wheels... Wśród społeczności Playground Games na pewno znajdą się entuzjaści-kreatorzy, którzy spędzą w grze dziesiątki godzin, by stworzyć zakręcone lokacje.

Źródło: Xbox

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper