Teksańska masakra piłą mechaniczną na pierwszej rozgrywce. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

News
2224V
Teksańska masakra
Wojciech Gruszczyk | 14.06, 19:53

Najnowsza propozycja studia Gun to druga niespodzianka Microsoftu na Xbox Games Showcase Extended. Teksańska masakra piłą mechaniczną trafi nie tylko na Xboksy, ale zadebiutuje również w Xbox Game Pass.

Już kilka tygodni temu twórcy The Texas Chain Saw Massacre chwalili się oprawą, która ma przypominać pierwszy film z serii, ale czy faktycznie możemy liczyć na aż tak dobrą grafikę? Deweloperzy właśnie pokazali pierwszy materiał z sieciowego horroru.

The Texas Chain Saw Massacre to kolejna produkcja, w której grupa graczy zmierzy się z jednym zabójcą. Autorzy ze studia Gun mają spore doświadczenie w tym gatunku i chcą teraz wykorzystać nową markę, by zapewnić fanom ciekawe wrażenia.

The Texas Chain Saw Massacre zadebiutuje nie tylko na Xboksach Series X|S, PlayStation 5, Xboksie One, PlayStation 4 i komputerach osobistych – Microsoft zadbał, by tytuł był dostępny na początku 2023 roku w ramach Xbox Game Pass.

Udostępnienie pozycji w usłudze na pewno zwiększy liczbę graczy, którzy zainteresują się tytułem i będą mogli sprawdzić propozycję – jak wiadomo horrory multiplayer nie zawsze oferują odpowiednią zawartość lub debiutują w wysokiej jakości, więc przynajmniej w tym wypadku entuzjaści takiej zabawy będą mogli zagrać w grę w ramach abonamentu.

Źródło: Xbox

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper