Hollow Knight: Silksong od premiery w Game Passie? Team Cherry może pozytywnie zaskoczyć

Gry (plotka)
1222V
Hollow Knight: Silksong
Kajetan Węsierski | 11.06.2022, 13:30

W ostatnich miesiącach o Hollow Knight: Silksong było niebywale cicho. Właściwie od zapowiedzi i prezentacji zwiastuna, które miały miejsce jeszcze w 2019 roku, działo się naprawdę niewiele. Cóż, daty premiery wciąż nie znamy, więc trudno mieć pretensje, choć wiele osób liczy, że do debiutu dojdzie do jeszcze w tym roku, o czym świadczyło kilka przesłanek z minionych miesięcy. Jak będzie w rzeczywistości? Trudno zgadywać. 

Faktem jest natomiast, że jeden z insiderów, który ostatnimi czasy robi niemałe zamieszanie w branży i zdaje się mieć niezłe wtyki, poruszył temat samej gry. Mowa o użytkowniku, który na Twitterze kryje się pod nickiem The Snitch.  Nie podał on daty premiery, ani nawet przybliżonego okienka wydawniczego, ale podzielił się bardzo ważną informacją, którą spokojnie można rozpatrywać w kategoriach wyjątkowo optymistycznych.

Wstawił on nieco przerobioną fotkę z gry, którą podpisał w dość nietypowy i enigmatyczny sposób. Widzimy tam emoji zielonego kółka oraz dopisek "Day One". I nie trzeba być wcale Sherlockiem Holmesem, aby domyślić się, iż ikonka odnosi się oczywiście do Xboksa, a sam napis nawiązuje nam do premiery w Game Passie. Byłby to oczywiście fantastyczny ruch (z perspektywy graczy), a jeśli wyciekają już takie doniesienia, to można spodziewać się, iż produkcja pojawi się na rynku już w najbliższych miesiącach.

Źródło: Games Radar

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper