Homeworld 3 opóźniony. Wyczekiwany RTS nie zadebiutuje w 2022 roku

Gry
451V
Homeworld 3
Kajetan Węsierski | 11.06.2022, 11:30

Homeworld 3 to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier RTS. Bardzo dobrze świadczy o tym to, jak wiele środków pieniężnych udało się zebrać przy okazji zbiórki na Kickstarterze (pisaliśmy o tym już kilka dobrych lat temu). Pod koniec ubiegłego roku dostaliśmy natomiast zupełnie nowy zwiastun, który bardzo mocno rozbudzał wyobraźnię i sprawiał, że chciało się już poddać tej kosmicznej przygodzie.

Niestety, jeśli jesteście w gronie oczekujących na premierę, to twórcy mają niespecjalnie przyjemną wiadomość. Wczoraj na oficjalnym koncie Homeworld na Twitterze pojawiło się obszerne ogłoszenie, które można podsumować krótko pierwszym jedno zdaniem - debiut trzeciej części kapitalnej serii gier RTS zostaje przesunięty na rok 2023. A dokładniej rzecz biorąc, na jego pierwszą połowę.

Mamy tu więc do czynienia ze stosunkowo sporym okienkiem, albowiem obecnie twórcy mogą wydać swoją pozycję w styczniu, jak i w czerwcu. Zakładając oczywiście, że termin nie zostanie ponownie przełożony. Cóż, chyba zdążyliśmy się już przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy w naszej ukochanej branży, więc po prostu uzbrójmy się w odpowiednie pokłady cierpliwości, albowiem mogą się one przydać.

Źródło: The Gamer

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper