Goat Simulator 3 parodiuje Dead Island 2. Kozy zamiast zombie w pierwszym zwiastunie

Gry
1517V
Goat Simulator 3 vs Dead Island 2
Iza Łęcka | 10.06.2022, 07:35

W trakcie wczorajszego Summer Game Fest zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Goat Simulator 3, który początkowo przez wielu graczy został pomylony z powrotem Dead Island 2. Wszystko za sprawą inspiracji – kozy zastępują zombie i robią podobną rozróbę.

Na początku roku Lars Wingefors (dyrektor generalny Embracer Group, firmy-matki wydawcy Deep Silver) zasugerował, że Dead Island 2 może zadebiutować w aktualnym roku finansowym, lecz wciąż nie doczekaliśmy się zapowiedzi produkcji. Zamiast tego wczoraj wielu widzów mogło pomylić pozycję z trailerem Goat Simulator 3.

Dead Island 2 zostało zapowiedziane w 2014 roku – podczas E3 społeczności oglądającej konferencję Sony ukazał się intrygujący materiał. Mężczyzna rozpoczynał jogging z założonymi słuchawkami, a w tle krwiożercze kreatury przystępowały do ataku. W najnowszym materiale z trzeciej odsłony serii rozwijanej przez Coffee Stain Studios sprawy mają się podobnie – tyle że zamiast zombie to zwierzaki niosą chaos.

To interesujące odwołanie do tytułu, który miejmy nadzieję kiedyś powróci. Nie możemy jednak stwierdzić, jak dzisiaj prezentuje się Dead Island 2 – pozostaje mieć nadzieję, że liczne zawirowania w procesie produkcyjnym nie wpłynęły negatywnie na projekt, który mógłby być przyjemną, lekko zabawną grą z zombie w roli głównej.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper