Gra za darmo od Epic Games. Gracze mogą pobrać Maneater

Promocje gier
687V
Maneater
Wojciech Gruszczyk | 09.06, 17:01

Epic Games właśnie potwierdziło ostatnią grę dostępną za darmo w ramach wielkiej promocji. Firma proponuje Maneater, czyli ciekawą przygodę z wielkim rekinem w roli głównej. Przygoda zadebiutowała pierwotnie w 2020 roku.

„Tytuł mimo kilku mankamentów zapewnia sporo frajdy związanej z byciem rekinem. Sycący system rozwoju i radość z odkrywania znajdźiek oraz eksploracji potrafi zatuszować fakt, że kolejne obszary to w kwestii mechaniki kopiuj-wklej” – tymi słowami Maneater opisał Roger, który podkreślił, że produkcja to „jedna z niespodzianek 2020 roku”

Przez najbliższy tydzień możecie pobrać Maneater i jest to ostatnia produkcja z segmentu AAA, którą Epic Games chciało rozdać w ramach specjalnej, letniej promocji. Wcześniej sięgnęliśmy po przykładowo kolekcję trzech części serii Bioshock i Borderlands 3.

Maneater zebrał oceny na poziomie 70% i produkcja opracowana przez Blindside Interactive proponuje opowieść na około 8 godzin rozgrywki. Tytuł zapewnia ciekawy progres, masę Easter Eggów, a zdobycie platyny to podobno „duża przyjemność”. Nie możemy liczyć na mocną fabułę, jednak warto pamiętać, że propozycja od debiutu otrzymała kilka istotnych aktualizacji, które zajęły się premierowymi problemami.

Epic Games potwierdziło także, że już w przyszłym tygodniu (od 16 czerwca) będziemy mogli pobrać Supraland – twórcy prezentują grę jako „połączenie serii Portal, Zeldy i Metroida”.

Źródło: Epic Games

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper