Predator: Prey trafi do Polski. Znamy datę premiery

Filmy/seriale
2267V
Predator Prey
Wojciech Gruszczyk | 08.06.2022, 16:32

Potwierdziła się bardzo pozytywna wiadomość. „Predator: Prey” wyląduje w Polsce i widzowie będą mogli zobaczyć historię w dniu amerykańskiej premiery. Wszystko za sprawą debiutu w Disney+.

Disney+ już w przyszłym tygodniu wystartuje w Polsce, więc wczoraj w Warszawie odbyła się specjalna konferencja, podczas której otrzymaliśmy szereg ciekawych informacji na temat usługi w naszym kraju.

Teraz możemy potwierdzić kolejną bardzo ciekawą wiadomość – „Prey”, czyli nowa historia w uniwersum „Predatora” zadebiutuje w Disney+ i premiera odbędzie się już 5 sierpnia. Jest to światowy debiut historii, która w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje na Hulu.

„Disney rozwiewa wszystkie wątpliwości - PREDATOR: PREY na Disney+ w Polsce 5 sierpnia, czyli równo z premierą w Stanach na Hulu”.

Disney+ Polska przedstawiło także grafikę promującą, którą opublikował Radosław Koch – widzimy tutaj polską nazwę. „Predator: Prey” może sprawić, że historią zainteresuje się wielu nowych widzów.

Wczoraj zobaczyliśmy pełny zwiastun „Predator: Prey”, który w ciekawy sposób przedstawia opowieść. Opinie dotyczące projektu zapewne będą mieszane, jednak przynajmniej w tym wypadku widzowie będą mogli sprawdzić przygodę za sprawą Disney+.

Źródło: Radosław Koch

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper