Predator zasłużył na coś lepszego? Prey na pierwszym pełnym zwiastunie

Filmy/seriale
2945V
Prey
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2022, 16:18

Hulu i 20th Century Studios opublikowały pełny zwiastun „Prey”. Jest to nowa produkcja w świecie Predatora, jednak nie bez powodu opowieść musi zmierzyć się z różnymi opiniami dotyczącymi umiejscowienia wydarzeń.

5 sierpnia odbędzie się premiera nowego filmu z uniwersum Predator, jednak 20th Century Studios postanowiło zaproponować widzom coś zupełnie innego. „Prey” nie zaprezentuje opowieści umiejscowionej w teraźniejszości, a główna bohaterka próbuje udowodnić swoją siłę wśród innych legendarnych łowców.

Naru żyje w czasach Komanczów i będzie musiała zmierzyć się z „wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem z zaawansowanym technicznie arsenałem” – na dzisiejszym materiale możemy pierwszy raz spojrzeć na nowego Predatora, który tym razem będzie musiał unikać strzał z łuku oraz ataków z dzidy.

„Prey” od zapowiedzi zbiera mieszane opinie, jednak trzeba zauważyć, że najnowszy zwiastun został dobrze przyjęty – w końcu widzimy tutaj trochę akcji, która może i nie spodoba się każdemu, to jednak biorąc pod uwagę premierę w Hulu oraz Disney+, pewnie wielu widzów zdecyduje się zapoznać z przygodą. Możemy mieć nadzieję, że w ostateczności wyniki będą na tyle dobre, że korporacja zdecyduje się kontynuować rozwój IP i w przyszłości otrzymamy następne historie w tym uniwersum.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper