Cabinet of Curiosities od Guillermo del Toro na pierwszym materiale. Netflix szykuje 8 przerażających historii

Filmy/seriale
818V
Cabinet of Curiosities od Guillermo del Toro
Wojciech Gruszczyk | 06.06.2022, 18:29

Utalentowany Guillermo del Toro ponownie tworzy dla platformy Netflix. Reżyser opracowuje osiem „mrożących krew w żyłach krótkometrażowych opowieści”, które zostały zatytułowany „Cabinet of Curiosities”.

Netflix na sam początek „GeekedWeek” opublikował serię zwiastunów z nowych produkcji i na liście znalazł się „Cabinet of Curiosities” od Guillermo del Toro. Twórca jest producentem wykonawczym i współtwórcą serialu, który ma rzucić wyzwanie naszym tradycyjnym wyobrażeniom o horrorze.

Autor wykorzystał talent innych reżyserów, by przedstawić wyrafinowane i złowieszcze opowieści – wśród ośmiu odcinków za dwie odpowiada sam Guillermo del Toro.

„Mistrz horroru - Guillermo Del Toro - przedstawia 8 mrożących krew w żyłach opowieści grozy. Ta antologia złowieszczych historii została opowiedziana przez jednych z najbardziej cenionych współczesnych twórców horrorów, w tym reżyserów takich filmów jak Babadook, Splice, Mandy i wielu innych”.

Na dobry początek „Cabinet of Curiosities” wygląda ciekawie, jednak warto zaczekać na konkretne informacje z datą premiery – choć trzeba zauważyć, że Guillermo del Toro to naprawdę doświadczony twórca, który potrafi pozytywnie zaskoczyć mocnymi przygodami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper