Minionki: wejście Gru na pełnym zwiastunie. Universal Pictures zaprasza na premierę

Filmy/seriale
1181V
Minionki: wejście Gru
Wojciech Gruszczyk | 06.06.2022, 18:15

Już 1 lipca „Minionki: wejście Gru” wyląduje w kinach, więc Universal Pictures opublikowało kolejny zwiastun zapowiadający historię. Na ekranie nie zabraknie znanych, żółtych bohaterów, którzy przedstawią swoje pierwsze chwile z Gru.

W styczniu 2017 roku Universal Pictures i Illumination zapowiedziały opracowanie nowego filmu w uniwersum Minionków, a w maju 2019 roku ogłoszono pełną nazwę: „Minionki: wejście Gru”. Film miał pierwotnie zadebiutować w lipcu 2020 roku, ale zdecydowano się na wielkie przełożenie premiery – wszystko z powodu wydarzeń na świecie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja animacji rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszego filmu, w latach 70-tych, gdy 12-letni Gru dorasta na przedmieściach i pragnie dołączyć do superzłoczyńców znanych jako Vicious 6. Bohater za pomocą swoich przyjaciół minionków wpadnie w duże tarapaty i zostanie „śmiertelnym wrogiem” wspomnianej grupy.

Zaprezentowany materiał powinien zachęcić widzów do wybrania się do kin – choć nadal żałuję, że Universal nie zdecydowało się wrzucić historii na wielki ekran w pierwszych dniach czerwca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper