Xbox & Bethesda Games Showcase z polską lokalizacją! Microsoft zapowiada od razu Xbox Games Showcase Extended

News
2876V
Xbox & Bethesda Games Showcase 2022
Wojciech Gruszczyk | 06.06, 15:12

Microsoft szykuje się na dwa duże wydarzenia. Na pierwszym pojawią się nowe produkcje, a na kolejnym otrzymamy głębszy wgląd w prezentowane tytuły. Poznajcie szczegóły Xbox & Bethesda Games Showcase i Xbox Games Showcase Extended

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się Xbox & Bethesda Games Showcase i Microsoft właśnie potwierdził wszystkie szczegóły wydarzenia. Stream zaprezentuje gry w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, ale od razu po imprezie zobaczymy materiały w 4K i 60 fps.

Gracze mogą liczyć, że Xbox & Bethesda Games Showcase otrzyma pełną polską lokalizację – w trakcie wydarzenia usłyszymy lektora, który w naszym języku będzie przedstawiał gry, a po pewnym czasie po zakończeniu prezentacji korporacja doda napisy.

Xbox & Bethesda Games Showcase będziemy mogli oglądać na różnych portalach: Twitch, YouTube, Facebook, Twitter oraz TikTok.

To jednak nie koniec, ponieważ 14 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się Xbox Games Showcase Extended – w tym wypadku otrzymamy nowe trailery oraz „głębsze spojrzenie” na produkcje, które zostały ujawnione na Xbox & Bethesda Games Showcase.

Bardzo możliwe, że w niedzielę otrzymamy szereg pokazów, jednak ze względu na liczbę gier firma dopiero we wtorek szerzej opowie o pozycjach – w tym czasie na streamie pojawią się także deweloperzy, którzy będą opowiadać o swoich grach.

Źródło: Xbox

Komentarze (144)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper