ARK 2 z datą premiery na Xbox & Bethesda Games Showcase? Twórcy zapraszają na pokaz

News
418V
ARK 2
Iza Łęcka | 06.06, 12:08

Na wydarzeniu Microsoftu nie może zabraknąć Vin Diesela, który od zeszłego roku promuje ARK 2. Wiele na to wskazuje, że kolejna odsłona survivalowej pozycji otrzyma swoje 5 minut podczas zbliżającego się Xbox & Bethesda Games Showcase.

ARK 2 został zapowiedziany pod koniec 2021 roku podczas The Game Awards – zgodnie z założeniami tytuł zadebiutuje jeszcze w 2022 roku wyłącznie na Xboksach Series X|S i komputerach osobistych. Dość niespodziewanie w kampanię marketingową został włączony Vin Diesel, który jest fanem tytułu rozwijanego przez Studio Wildcard i jako producent wykonawczy ma wpływ na projekt.

Choć do premiery coraz mniej czasu, od kilku tygodni nie mogliśmy liczyć nawet na najdrobniejsze ujęcia z produkcji – w kwietniu potwierdzono prace na Unreal Engine 5 – co nieco sugeruje, że zespół może zaliczyć pewien poślizg. Event giganta z Redmond powinien przynieść jednak świeżutkie doniesienia dotyczące gry. Francuski oddział studia zaprosił graczy na Xbox & Bethesda Games Showcase.

„Do zobaczenia 12 czerwca, aby zapoznać się z ekskluzywną zawartością ARK 2”.

Bardzo możliwe, że podczas wydarzenia otrzymamy ostateczną datę premiery lub oficjalne potwierdzenie opóźnienia – niezależnie od tego entuzjaści survivalowych atrakcji z dinozaurami w roli głównej powinni szykować się na kolejny materiał z gry.

ARK: Survival Evolved zadebiutowało w 2017 roku ze sporymi problemami i masą niedoróbek. Pomimo problemów pozycja została całkiem dobrze przyjęta przez graczy.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper