Sonic Frontiers krytykowany przez fanów. Gracze naciskają na SEGĘ, aby przełożyli premierę

News
1009V
Sonic Frontiers
Kajetan Węsierski | 05.06, 08:30

Sonic Frontiers to tytuł, którego po pierwszej zapowiedzi wyczekiwało naprawdę sporo osób. Tytuł miał nam zaoferować przygodę o Superszybkim Jeżu, która będzie zupełnie inna od klasycznych odsłon - z otwartym światem, zupełnie inną formą walki i całkowicie odmiennym podejściem do samej historii. A sama ekscytacja utrzymywała się naprawdę długo. Niestety można odnieść wrażenie, iż rozpłynęła się wraz z premierą materiałów z rozgrywki.

W ostatnich dniach zasypano nas bowiem nagraniami prosto z Sonic Frontiers i zdecydowanie zostały przyjęte średnio. W momencie pisania tego zwiastuna przy materiale na YouTube jest ponad 50 000 łapek w dół i "zaledwie" 72 000 w górę. Samo wideo prezentujące walkę to 20 000 łapek w dół i 35 000 tych pozytywnych. Jest to wynik, który zdecydowanie nie może cieszyć samych twórców z SEGI. 

Jakby tego było mało, wśród fanów na Twitterze pojawiła się akcja "DelaySonicFrontiers", gdzie cała masa osób nawołuje, aby twórcy dali sobie więcej czasu i zdecydowanie poprawili to, co zaprezentowano. Cóż - trudno stwierdzić, w jaki sposób podejdą do tematu. Przy okazji twórców filmowej wersji Sonica zadziałało, więc jestem pewien, iż tutaj pojawiają się podobne nadzieje. Jak Wy się na to zapatrujecie i jakie są Wasze wrażenia po zwiastunie?

Źródło: VGC

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper