Saints Row na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują nam zabawę z wingsuitem

News
637V
Saints Row 2022
Kajetan Węsierski | 04.06, 08:30

Pamiętacie jeszcze o nadchodzącym Saints Row (2022)? W ostatnim czasie o tytule nieco przycichło, a sam pokaz (o którym możecie przeczytać w tym miejscu) wypadł przecież naprawdę dobrze. Produkcja będzie chciała nawiązać do najlepszych odsłon cyklu i raz jeszcze zabrać nas w absurdalną podróż pełną zwariowanych momentów, szalonych walk i dzikiego świata, gdzie nic nie jest normalne.

I choć do premiery zostało jeszcze nieco czasu, twórcy nie zamierzają zostawiać nas bez jakichkolwiek informacji. Volition udostępniło w Internecie nowy materiał z rozgrywki, który pozwala nam niejako zasmakować nieco tego szaleństwa. Skupia się bowiem na korzystaniu z wingsuita, a więc specjalnego kombinezonu, który pozwala na swobodne spadanie. Ekstremalny sport, ale idealnie pasujący do samego tematu gry.

Wideo trwa mniej niż minutę, ale pod względem wizualnym zdecydowanie robi niezłą robotę i zachęca, aby w samej grze jak najprędzej dorobić się takiego cacuszka. Zachody słońca, widok miasta z góry i przepiękne połacie dzikiego terenu - zdecydowanie warto na to rzucić okiem. A na samym końcu, jak to twórcy mają w zwyczaju, nie mogło zabraknąć elementu komizmu. Zresztą - spójrzcie sami, warto poświęcić tę minutkę:

Źródło: Twinfinite

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper