Kangurek Kao z ciekawym zestawem. Zobaczcie edycję kolekcjonerską gry

News
698V
Kangurek Kao
Wojciech Gruszczyk | 02.06, 16:14

Kangurek Kao powrócił za sprawą nowej przygody, która otrzymała rozbudowane wydanie. Do naszej redakcji trafiła edycja kolekcjonerska i zestaw może okazać się dobrą opcją dla wiernych fanów postaci. Zobaczcie zdjęcia prezentujące cały pakiet.

Kangurek Kao trafił na rynek i produkcja jest dostępna na konsolach dwóch generacji oraz PC. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że niektóre rzeczy muszą poprawić, jednak prace nad pierwszymi aktualizacjami trwają.

Wydawca Kangurka Kao przygotował edycję kolekcjonerską, która zawiera kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej, kolorowy plecakoworek, kolekcjonerskie naklejki, 8 cm magnes na lodówkę oraz fizyczne wydanie gry.

W naszym zestawie znalazły się jeszcze puzzle oraz specjalny szlafrok – Roger obiecał, że gdy dostanie angaż do Fame MMA to właśnie w nim wyjdzie do ringu. W swoim czasie będziemy musieli tylko wybrać odpowiedni utwór, który pobudzi naczelnego do działania, by niczym Kangurek Kao poradził sobie ze swoimi rywalami.

Edycja Kolekcjonerska Kangurka Kao to na pewno duża przyjemność dla młodszych odbiorców, którzy nie tylko zagrają w produkcję, ale później mogą spakować rzeczy do plecakoworka.

undefined

undefined

undefined

undefined

Źródło: Własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper