Tell Me Why za darmo na Xboksach i PC. Twórcy świętują Miesiąc Dumy

Promocje gier
1090V
Tell Me Why - recenzja epizodu 1. Zaakceptujesz to kim jestem?
Iza Łęcka | 01.06, 09:37

Czerwiec jest miesiącem, który wśród społeczności LGBT+ i osób wspierających celebrowany jest jako Pride Month. Deweloperzy Tell Me Why chcą skorzystać z okazji i zachęcają do klimatycznej przygody Alyson i Tylera. Tytuł opracowany przez DON’T NOD (wcześniej Dontnod Entertainment) jest dostępny za darmo na Xboksach i komputerach osobistych.

Tell Me Why to podzielona na trzy odcinki opowieść opracowana przez twórców Life is Strange. Francuskie studio kolejny raz podjęło się niemałego wyzwania, zajmując się trudnym tematem mierzenia się z własną przeszłością i poszukiwania swojej prawdziwej natury. Twórcy przedstawili historię transpłciowej osoby, co było szeroko komentowane przez wielu graczy.

Pragnąc świętować Miesiąc Dumy, DON’T NOD udostępnia Tell My Why za darmo przez cały czerwiec – wystarczy wejść do sklepu Xboksa, by dodać produkcję na Xboksy Series X|S, Xboksy One oraz komputery osobiste. Gra od premiery znajduje się w katalogu Xbox Game Pass, lecz obecnie nie potrzebujecie abonamentu Microsoftu, by się z nią zapoznać.

„Pełna wersja gry Tell Me Why jest dostępna za darmo na konsolach Xbox i Windows 10, aby uczcić miesiąc dumy w czerwcu. Możesz ją odebrać przez cały miesiąc”.

To bardzo dobra wiadomość dla odbiorców, którzy preferują twórczość francuskiego zespołu, lecz dotychczas nie mieli okazji sprawdzić produkcji. Tell Me Why ukończycie w około 9 godzin (3 odcinki po 3 godziny) – tytuł zebrał oceny na poziomie 81%.

Źródło: Twitter: MauroNL3

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper