Gry na PS5 w promocji. Uncharted i Ghostwire Tokio w dobrych cenach

Gry
1705V
Ghostwire Tokyo Przybysz
Wojciech Gruszczyk | 31.05.2022, 13:51

Najnowsza oferta w RTV Euro AGD pozwala sięgnąć po kilka gier przygotowanych z myślą o PS5 w bardzo dobrej cenie. Klienci mają okazję sięgnąć pomiędzy innymi Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei i Ghostwire Tokio – obie gry kupicie w dużej promocji.

Gry na konsole aktualnej generacji od czasu do czasu pojawiają się w promocji, ale najczęściej w tym wypadku firmy proponują produkcje na PlayStation 4 lub Xboksa One, a dzięki wstecznej kompatybilności gracze mogą załączyć tytuły również na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Najnowsza oferta RTV Euro AGD jest jednak inna, ponieważ firma oferuje zainteresowanym pozycje opracowane z myślą o PS5 – tych gier nie włączycie na PS4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na zestawieniu pojawiła się mocna przygoda wrzucona na rynek przez Bethesdę – Ghostwire Tokio to intrygująca opowieść dla fanów Kraju Kwitnącej Wiśni.

Poniżej 100 zł zgarniecie między innymi limitowane wydanie Rainbow Six Extraction oraz nawet zestaw dwóch historii od Naughty Dog, czyli Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Jest to naprawdę dobra okazja, by zapoznać się z produkcjami stworzonymi dla PlayStation 5 – każda z pozycji wykorzystuje możliwości konsoli oraz kontrolera DualSense.

Gry na PS5 w promocji

Źródło: lowcygier

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper