Gotham Knights bez rosyjskiej wersji. Warner Bros. prawdopodobnie zrezygnowało nawet z napisów

News
547V
Gotham Knights
Iza Łęcka | 31.05, 13:00

Rosjanie, nawet pobierając Gotham Knights z nielegalnych źródeł, nie otrzymają możliwości zagrania w produkcję w ojczystym języku. Pierwotnie wydawca tytułu planował zapewnić napisy oraz dubbing, lecz zgodnie z najnowszymi niepotwierdzonymi informacjami, zrezygnowano ze wspierania rosyjskiego rynku.

Premiera Gotham Knights odbędzie się pod koniec października, zatem twórcy już powoli przygotowują się do debiutu i intensywnej promocji, rozpoczynając zbieranie zamówień przedpremierowych. Jak donosi witryna The Happy Warrior, Warner Bros. miało całkowicie przerwać przygotowanie rosyjskiej wersji językowej gry. Tym samym w finalnej wersji Rycerzy Gotham nie usłyszymy rosyjskiego.

Gotham Knights nie otrzyma napisów oraz dubbingu dla graczy z Rosji. Choć zgodnie ze wstępnymi założeniami tamtejsi odbiorcy mogli liczyć na pełną lokalizację, firma najprawdopodobniej zawiesiła prace nad lokalną edycją, które trwały jeszcze przed rozpoczęciem inwazji na Ukrainę. W związku z ogłoszeniami o wycofywaniu się kolejnych przedsiębiorstw, również z branży gier, projekt miał zostać przerwany.

Co więcej, amerykanie najwyraźniej zrezygnowali z dedykowanej wersji witryny gry – obecnie, wchodząc na stronę, naszym oczom ukazuje się błąd 404.

Co ciekawe, Warner Bros. jak dotąd nie odniosło się oficjalnie do sprawy i wiele na to wskazuje, że przedstawiciele korporacji nie chcą komentować doniesień. Po prostu tytuł poświęcony obrońcom Gotham nie zostanie wydany w Federacji Rosyjskiej – jak wiele innych pozycji od największych przedsiębiorstw.

Źródło: PSU

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper