Twórcy Life is Strange potwierdzają prezentację nowej gry. Otrzymaliśmy zapowiedź zapowiedzi

Gry
897V
Life is Strange i Vampir
Wojciech Gruszczyk | 30.05.2022, 19:20

Francuski Dontnod Entertainment jeszcze w tym tygodniu przedstawi nową produkcję. Deweloperzy niespodziewanie zdecydowali się na teaser zapowiedzi – można mieć nadzieję, że zespół szykuje się do prezentacji większej gry.

Dontnod Entertainment to doświadczone studio znane z między innymi serii Life is Strange. Deweloperzy dość niespodziewanie postanowili potwierdzić, że już jutro zaprezentują nową produkcję. Firma opublikowała krótką wiadomość, którą możemy traktować jako teaser prezentacji.

„Mały ptaszek powiedział nam, że jeśli wrócisz tu jutro, zobaczysz od nas wiadomości, a może nawet otrzymasz wskazówki dotyczące tego, nad czym pracujemy!”

Wiadomość jest zaskakująca, ponieważ francuskie studio wcześniej nie decydowało się na taki ruch, a gry producenta pojawiały się na między innymi imprezach Sony lub Microsoftu. Bardzo możliwe, że tym razem firma chce we własnym zakresie skupić się na promocji przygody.

Dontnod Entertainment przed zaproponowaniem Life is Strange przygotowało Remember Me, a później miało jeszcze okazję opracowywać Vampyr, Tell Me Why oraz Twin Mirror. Ten ostatni tytuł był stworzony i wydany przez studio – mam jednak nadzieję, że tym razem deweloperzy powrócą do świata wampirów, ponieważ ich tytuł z 2018 roku zaprezentował naprawdę przyzwoitą rozgrywkę.

Źródło: DONTNOD_Ent

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper