Horizon Forbidden West w bardzo dużej promocji! Gra za zaledwie 99 zł

Promocje gier
9988V
Horizon Forbidden West
Wojciech Gruszczyk | 30.05, 18:43

Najnowsza produkcja Guerrilla Games trafiła do kolejnej promocji i pierwszy raz w historii przygodę Aloy kupicie za mniej niż 100 zł. Jest to naprawdę świetna okazja, by wrzucić na listę Horizon Forbidden West.

Od początku 2022 roku Sony zadbało o kilka bardzo mocnych gier i Horizon Forbidden West jest zdecydowanie jedną z najlepszych produkcji ostatnich miesięcy. Tytuł zebrał oceny na poziomie 88% – pozycja została doceniona za skalę, rozbudowaną opowieść oraz znakomitą grafikę. Twórcom udało się dopracować rozgrywkę, która zapewnia sporo frajdy.

Dzięki najnowszej promocji zgarniecie Horizon Forbidden West za zaledwie 99 zł – to zdecydowanie najlepsza oferta w historii. W tej sytuacji zgarniecie edycję w pudełku na PlayStation 4, ale warto pamiętać, że dzięki bezpłatnej aktualizacji otrzymacie także ulepszone wydanie na PlayStation 5. Jest to ostatnia gra Sony, która zapewnia taką ofertę.

Specjalną ofertę znajdziecie na Ceneo – wystarczy wejść przez poniższy odnośnik i odnaleźć propozycję sklepu Game Expert. Tytuł Sony na premierę był dostępny w wyższym standardzie cenowym, ale jak widać wystarczy kilka miesięcy, by przygodę można było kupić już za mniej niż 100 zł.

Źródło: lowcygier

Komentarze (130)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper