PS Plus na czerwiec wyciekło? Sony może postawić na wielki hit

News
9620V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 30.05, 13:53

Sony przygotowuje się na premierę PS Plus na czerwiec, ale bardzo możliwe, że właśnie poznaliśmy pierwsze gry przygotowane przez producenta. Korporacja może postawić na God of War.

Hiszpańska redakcja Areajugones dotarła do zestawienia PS Plus na czerwiec. Nie jest to oficjalna lista, jednak bardzo możliwe, że kolejny raz producent PlayStation nie dopilnował gier i zaprezentowane produkcje mogą zostać ujawnione już w tym tygodniu

PS Plus czerwiec 2022 

  • God of War
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  • Nickelodeon All-Star Brawl

Sony najwidoczniej postanowiło zaprosić wszystkich graczy na pierwszą przygodę Kratosa w mitologii nordyckiej – będzie to dobra rozgrzewka przed nadciągającą premierą God of War Ragnarok. Jak wiadomo tytuł ma trafić na rynek jeszcze w tym roku i prawdopodobnie za kilka dni poznamy ostateczne szczegóły debiutu. Na liście widnieje także sieciowa bijatyka od studia Soleil oraz brawler z bohaterami IP studia Nickelodeon.

Sytuację skomentował Nick „Shpeshal Nick” Baker (współzałożyciel Xbox Era), który również słyszał, że jest to prawdziwe zestawienie. Najwidoczniej możemy się przygotować, że Sony w środę ujawni właśnie te gry.

„Powiedziano mi, że to jest prawdziwe [zestawienie]. Dobry miesiąc, jeśli tak jest”.

Źródło: areajugones

Komentarze (186)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper