Frigato to Commandos w pirackim wydaniu. Skradanie na Karaibach niedługo z demem i konsolową premierą

News
752V
Frigato
Bartosz Dawidowski | 30.05, 14:02

Polski wydawca Ultimate Games zapowiedział premierę Frigato: Shadows of the Caribbean. Gra w klimatach serii Commandos ma trafić na Switch, XOne, XSX/XSS i PC (Steam).

Ultimate Games ujawniło dzisiaj Frigato: Shadows of the Caribbean, projekt, który powinien przypaść do gustu fanom takich produkcji taktycznych/stealth, jak Commandos. W grze będziemy prowadzić podchody nie żołnierzami z okresu II Wojny Światowej, tylko piratami. Zasady zabawy są tutaj jednak bardzo podobne do gameplayu znanego ze słynnych gier Pyro Studio.

We Frigato: Shadows of the Caribbean kierujemy drużyną piratów, wykorzystując rózne sztuczki (umiejętności specjalne postaci) i przede wszystkim skradanie, by eliminować wrogów i uzyskiwać założone cele. Przygoda dzieje się na Karaibach, gdzie próbujemy przechwycić cenne łupy od Imperium Brytyjskiego.

Gra oprócz motywów realistycznych, związanych oczywiście z żeglowaniem i piratami, zapewni też wątki fantasy. Na swojej drodze spotkamy przykładowo syreny i eksplorować będziemy przeklęte wyspy, z tajemniczymi magicznymi mocami.

Już 13 czerwca na Steam udostępnione zostanie demo Frigato. Do premiery na konsolach (XOne, XSX/XSS, Switch) i PC dojdzie w 2023 roku.

Źródło: https://comparic.pl/ultimate-games-zapowiada-nowa-gre-frigato-shadows-of-the-caribbean/ https://store.steampowered.com/app/1667750/Frigato_Shadows_of_the_Caribbean/

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper