Bardzo długa noc to nowy serial Netflixa. Zwiastun przygotowuje na wielkie emocje

Filmy i seriale
1328V
Bardzo długa noc - zwiastun
Iza Łęcka | 30.05, 13:47

Streamingowy gigant po raz kolejny sięgnął do potencjału i możliwości hiszpańskich twórców, którzy już wkrótce dostarczają całkiem obiecującą sensacyjną produkcję. Sprawdźcie szczegóły miniserialu „Bardzo długa noc”.

Ostatnie miesiące nie należały do najlepszych dla włodarzy Netflixa, a spadek liczby subskrybentów może zwiastować szereg znaczących zmian na serwisie – między innymi dotyczących dzielenia konta, wyższych cen abonamentów czy emisji reklam. Nie ulega jednak wątpliwości, że pomimo anulowania kilku niepewnych opowieści następne tygodnie zapowiadają się całkiem obiecująco. W czerwcu na platformie zadebiutuje polski serial „Królowa”, nowy sezon „The Umbrella Academy” czy „Człowiek kontra pszczoła”, który był promowany na zabawnym zwiastunie. Co jednak czeka na widzów w kolejnym miesiącu?

„Bardzo długa noc” zadebiutuje na Netflixie 8 lipca. Ten podzielony na 6 odcinków miniserial przedstawi intensywną historię rozgrywającą się w trakcie jednej nocy. Grupa uzbrojonych i niebezpiecznych przestępców otacza więzienny zakład psychiatryczny Monte Boruca, odcinając budynek od kontaktu ze światem zewnętrznym. Ich celem jest seryjny zabójca Simón Lago, lecz dyrektor obiektu postanawia sprzeciwić się napastnikom i chce odeprzeć atak. Zapowiada się walka na śmierć i życie...

Za reżyserię akcyjniaka odpowiada Óscar Pedraza, natomiast scenariusz miniserialu przygotowali Xosé Morais i Victoriano Sierra Ferreiro. Na ekranie wystąpią Alberto Ammann, Luis Callejo, Bárbara Goenaga, José Luis García Pérez, Roberto Álamo, Daniel Albaladejo, Cecilia Freire, Xabier Deive, Sabela Arán oraz Laia Manzanares.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper