SEGA ogłosi tajemniczy projekt w przyszłym tygodniu. Firma chce zaskoczyć graczy

Gry
907V
SEGA
Kajetan Węsierski | 28.05.2022, 12:30

SEGA jest jedną z największych firm w branży gier wideo. Od wielu dekad dostarczają nam coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, a także coraz to lepszych gier. W gruncie rzeczy nie ma chyba osoby, która nigdy nie miała styczności z którąkolwiek produkcją od gigantów rozrywki. I choć w ostatnich latach przesunęli się na drugi plan, nie oznacza to bynajmniej, że nie mają już nic ciekawego do zaoferowania!

A jedną z takich rzeczy może być tajemniczy projekt, nad którym od jakiegoś czasu pracują. Jeszcze wczoraj SEGA zapowiedziała specjalną transmisję live, podczas której ujawnią, czym jest rzecz, którą tak mocno trzymają w sekrecie. Do samego wydarzenia ma dojść 3 czerwca (przyszła sobota) o godzinie 13:00 naszego czasu. Na ten moment nikt nie ma pojęcia, czym może być sam projekt, ale zostanie on zaprezentowany przez dwóch doskonale kojarzonych weteranów, którymi są Hiroyuki Miyazaki oraz Yosuke Okunari.

Elementem, który bardzo szybko przykuł uwagę fanów, było zdjęcie czekoladowego kontrolera do SEGI Genesis, którym okraszono sam wpis informacyjny na Twitterze. I tu można już bawić się w łączenie kropek, albowiem Miyazaki był przecież szefem projektu SEGA Genesis Mini. A jeśli pamiętacie, to sam Okunari również działał przy mikro-konsoli. Z drugiej strony, przecież firma od jakiegoś czasu dużo wspomina o chęci "tworzenia nowych gier i odświeżeń", a także swojej "Super Grze". Co to będzie tym razem? Przekonamy się za tydzień.

Źródło: Twinfinite

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper