Xbox Game Pass – plan rodzinny w bardzo dobrej cenie? Microsoft może pozytywnie zaskoczyć

Plotka
3516V
PLUSY I MINUSY XBOX GAME PASS
Wojciech Gruszczyk | 27.05, 14:25

Microsoft wciąż pracuje nad rozbudową oferty Xbox Game Pass. Korporacja chce zapewnić plan rodzinny, który według najnowszych przecieków ma zostać udostępniony graczom w dobrej cenie. Propozycja pozwoli aż pięciu użytkownikom korzystać z jednej usługi.

Klienci Microsoftu mogą aktualnie kupić Xbox Game Pass za 40 zł na miesiąc, PC Game Pass za 49,99 zł na miesiąc lub Xbox Game Pass Ultimate za 54,99 zł na miesiąc. Systematycznie pojawiają się także promocje, dzięki którym możemy wykupić 30 dniowy dostęp do usługi za 4 zł.

Od pewnego czasu słyszymy przecieki, według których Microsoft chce opracować rodzinny plan dla Xbox Game Pass. Oferta ma sprawić, że kilka osób otrzyma dostęp do wielkiego katalogu gier w jednej i zarazem niższej cenie.

Sytuacji przyjrzał się TimDog, insider związany z Microsoftem, który dotarł do wstępnych informacji i Xbox Game Pass Family Plan ma zostać udostępniony za 25 dolarów na miesiąc (około 107 zł). Według przecieków – oferta ma działać aż na pięciu kontach, co na pewno zachęci wielu graczy do zainteresowania się propozycją.

Odnoszę wrażenie, że Xbox Game Pass Family Plan w cenie 110 zł w momencie dzielenia usługi na pięć osób może okazać się strzałem w dziesiątkę – choć wszystko w tej sytuacji zależy, jak Microsoft podejdzie do tematu dzielenia konta przez osoby z różnych adresów zamieszkania.

Źródło: Twistedvoxel

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper