Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2014 08:39
Targi ChinaJoy 2014: gameplay z Mercury, Neverwinter i piękne hostessy!
4626V

Targi ChinaJoy 2014: gameplay z Mercury, Neverwinter i piękne hostessy!

Wczoraj informowaliśmy Was o targach ChinaJoy. Okazuje się, że otwarty właśnie oficjalnie na konsole chiński rynek jest bardzo spragniony świeżych produkcji.

Dotyczy to graczy, ale również samych deweloperów, którzy ostro wzięli się do działania w związku z oficjalną premierę XONE w Chinach. Wczoraj prezentowaliśmy fragment rozgrywki z ciekawie zapowiadającego się shootera TPP pod tytułem Mercury. Gra na Xbox One tworzona jest przez byłe studio Epic Games China, czyli YingpeiGames. W Sieci pojawił się nowy kawałek gameplayu z tej intrygującej pozycji.
W Sieci wylądował również świeży materiał z Neverwinter Online. Gra pojawi się na europejskich Xbox One na początku przyszłego roku. Grę opracowało Cryptic Studios. Uniwersum Neverwinter inspirowane jest znanym uniwersum Dungeons & Dragons, a tytuł zachęca śmiałków do kooperacyjnej rozgrywki online.
Na targach ChinaJoy 2014 nie zabrakło oczywiście hostess. Okazuje się, że chińskie dziewczyny nie ustępują niczym wprawionym w bojach modelkom z Tokyo Game Show.Tagi: