She-Hulk przeszła poprawki. Disney reaguje na krytykę fanów Marvela

Filmy i seriale
3769V
She-Hulk
Wojciech Gruszczyk | 27.05, 14:55

Społeczność wyczekująca na kolejne produkcje z Marvel Cinematic Universe w dość jednoznacznych słowach określiła jakość CG nadciągającego serialu „She-Hulk”. Korporacja postanowiła poprawić główną bohaterkę i ulepszona twarz postaci pojawiła się w zaktualizowanym zwiastunie.

17 sierpnia widzowie Disney+ zobaczą pierwszy odcinek „She-Hulk”. Serial rozbudowujący Marvel Cinematic Universe spotkał się z dużą krytyką, która była wynikiem słabo zrealizowanego CG – wśród fanów pojawiło się wiele negatywnych komentarzy i zainteresowani podkreślali, że wygląd głównej bohaterki nie prezentuje oczekiwanej jakości. Projekt prawniczki miał zostać przygotowany na szybko.

Na sytuację zareagował Disney, który wrzucił do Disney+ odświeżony zwiastun „She-Hulk” i jak dostrzegła redakcja TheDirect – korporacja zajęła się dopracowaniem CG. Zmiany są widoczne szczególnie w przypadku twarzy Jennifer Walters. Można odnieść wrażenie, że zespół odpowiedzialny za efekty specjalne zajął się dodaniem drobnych szczegółów, przez które twarz nie jest tak idealna i tym samym wydaje się bardziej rzeczywista.

Można odnieść wrażenie, że Marvel powinien posiadać duże doświadczenie w rozbudowanym CG, ale nadal pojawiają się projekty, które pokazują, że od czasu do czasu warto poświęcić dodatkowe godziny na dopracowanie bohaterów – szczególnie w przypadku postaci, która dopiero rozpoczyna swoje życie w MCU.

She-Hulk - poprawki - 1

She-Hulk - poprawki - 2

She-Hulk - poprawki - 3

Źródło: TheDirect

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper