Nintendo Switch Online z kolejnymi grami. 3 retro produkcje już dostępne

News
1064V
SNES Switch
Bartosz Dawidowski | 27.05, 10:06

Potwierdziły się nasze wczorajsze spekulacje. Tradycyjnie już, po przeprowadzeniu prac konserwacyjnych na serwerach Nintendo Switch Online, wprowadzono do tej usługi kolejne gry.

Subskrybenci Nintendo Switch Online od rana mogą szaleć w trzech kolejnych retro produkcjach, wydanych pierwotnie na SNES i NES. Tym razem nie mamy może do czynienia z takimi hitami, jak w marcu, kiedy otrzymaliśmy m.in. Dig Dug II oraz Earthworm Jima 2, ale wciąż jest interesująco. Gwiazdą najnowszej dostawy 8 i 16-bitowych gier jest świetna platformówka Congo’s Caper. Chodzona bijatyka Rival Turf! to niestety już mniej udany tytuł, który nigdy nie podbił serc graczy i recenzentów. Na deser dostaliśmy Pinball z NES. To produkcja z 1984 roku, którą też trudno nazwać szczególnie udaną (tytuł bazował na wydaniu z konsolki Game & Watch). Na rynku amerykańskim Pinball był jednym z tytułów startowych, dostępnych w premierowym dniu na konsoli NES.

3 nowe gry w usłudze Nintendo Switch Online:

  • Pinball (NES)
  • Congo’s Caper (SNES)
  • Rival Turf! (SNES)

Z produkcjami z NES i SNES nie występują żadne problemy na Switch. Niestety Nintendo nie zawsze wszystko wychodzi, jeśli chodzi o emulację gier z Nintendo 64. Ostatnia wpadka firmy to dosyć poważny bug, który wkradł się do kodu Kirby 64. Więcej o tym błędzie przeczytacie tutaj.

Źródło: https://youtu.be/n_-LqmGv7ig

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper