Willow na pełnym zwiastunie. Disney prezentuje ekscytujący serial stworzony na podstawie znanego filmu

Filmy i seriale
1144V
Willow
Iza Łęcka | 27.05, 12:23

W 1988 roku Ron Howard, Bob Dolman i George Lucas zapewnili historię karła Willowa, który strzegł małą Elorę przed złą królową. Po ponad 30 latach Disney ponownie sięga do podstaw świata fantasy i jeszcze w 2022 roku udostępni produkcję, która została umiejscowiona wiele lat po pierwowzorze. „Willow” został zaprezentowany na zwiastunie.

30 listopada odbędzie się premiera serialu „Willow” –  propozycji, której głównym zadaniem jest rozbudowanie intrygującego uniwersum. Opowieść debiutująca na platformie Disney+ przedstawi losy grupy śmiałków, którzy za namową księżniczki wyruszą w nową wymagającą podróż, by uratować jej brata bliźniaka.

Do tytułowej roli powróci Warwick Davis, którego postać spełniła swoje marzenie i została czarodziejem. Trudna misja wymaga jednak zebrania drużyny. Na pierwszym zwiastunie nowej historii dostrzeżemy kilku powracających bohaterów – między innymi Sorshę graną przez Joanne Whalley. Oprócz znanych z pierwowzoru aktorów w serialu występują także Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Amer Chadha-Patel i Tony Revolori.

Za najnowszą propozycję w głównej mierze odpowiadają Jonathan Kasdan („Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”) oraz Wendy Mericle („Arrow”, „Gotowe na wszystko”, „Tajemnice Smallville”) pełniący role showrunnerów produkcji.

Nadchodzącej jesieni streamingowe platformy sięgną głęboko do świata fantasy – „Willow” będzie historią rozszerzającą katalog Disney+. Choć w usłudze systematycznie można sprawdzić wiele nowości, nie brakuje uszczypliwych komentarzy, że są one  w głównej mierze związane z dwoma IP – Marvel Cinematic Universe i Star Wars.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper