Szybcy i wściekli 10 z powiększoną rodziną. Vin Diesel zadbał o babcie dla swojego bohatera

Filmy i seriale
990V
Szybcy i wściekli 9 coraz bliżej kin. Producenci pokazują nagrywanie dynamicznego pościgu
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 19:48

Obsada „Szybkich i wściekłych 10” została ponownie powiększona. Vin Diesel nie zdecydował się tym razem na kolejnego znanego aktora, z którym mógłby rywalizować podczas wyścigów. Zamiast tego na planie pojawiła się 90-letnia Rita Moreno.

Na początku miesiąca pojawiło się sporo informacji na temat problemów na planie „Szybkich i wściekłych 10”. Vin Diesel najwidoczniej nie zamierza przejmować się rezygnacją z pracy jednego z reżyserów, ponieważ cały czas chce on powiększać swoją filmową rodzinę.

Aktor wcielający się w głównego bohatera całej serii potwierdził, że w produkcji wystąpi Rita Moreno, która została obsadzona w roli babci Dominica Toretto. Aktorka ostatnim razem wystąpiła w „West Side Story” (2021), a swoją karierę na wielkim ekranie rozpoczęła od roli w „So Young So Bad” (1950).

Vin Diesel ogłosił angaż doświadczonej aktorki na swoim Instagramie, gdzie wspomniał, że od zawsze marzył, by móc spotkać się na planie z Moreno.

„Od zawsze moim marzeniem było pracować z Ritą Moreno, a fakt, że jest tutaj i gra moją babcię, sprawia, że moja dusza się uśmiecha. Jestem taki szczęśliwy”.

„Szybcy i wściekli 10” ma zadebiutować na dużym ekranie 19 maja 2023 roku, jednak aktualnie nie wiemy, czy problemy na planie nie wpłyną negatywnie na harmonogram pracy i czy produkcja nie zaliczy kolejnego opóźnienia.

Źródło: Gamingbible

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper