PlayStation Classics zaoferuje kolejną wyjątkową produkcję? Dino Crisis może trafić na PS5 i PS4

News
942V
Dino Crysis
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 18:50

Sony może w niedalekiej przyszłości rozbudować PlayStation Plus Premium za pomocą kolejnego klasyka, na którego powrót czekamy od lat. Dino Crisis pojawiło się na jednym z bannerów rozbudowanej usługi japońskiej korporacji.

Sony chce za pomocą PS Plus Premium zapewnić graczom dostęp do wielu powracających hitów. Na pierwszej liście pojawił się między innymi Syphon Filter, ale możemy mieć nadzieję, że Japończycy dogadali się z Capcomem, by przywrócić na salony pozycję pełną głodnych dinozaurów.

Jak wiadomo rozbudowany PlayStation Plus zadebiutował już w między innymi Hongkongu i to właśnie na PS Store z tego kraju pojawiła się grafika, która sugeruje, że w przyszłości do oferty Sony trafi Dino Crisis.

„Zalogowałem się do sklepu w Hongkongu i mogę potwierdzić, że to prawda.

Jednak Dino Crisis nie jest jeszcze dostępne do pobrania lub zakupu”.

Tytuł, który pierwotnie zadebiutował w 1999 roku, wciąż nie został odświeżony, a gracze od wielu lat czekają, by Capcom przypomniało sobie o tej marce i zapewniło fanom kolejną przerażającą historię z potężnymi stworami.

Aktualnie jest to wyłącznie banner, ale możemy podejrzewać, że Sony nie bez powodu przypomina o marce – w końcu Dino Crisis od wielu lat znajduje się w szufladzie, do której nie sięgają już deweloperzy z Capcomu.

Źródło: VGC

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper