Roller Champions rozpoczyna walkę o zainteresowanie graczy. Ubisoft zaprasza na 1. sezon rozgrywek

News
471V
Roller Champions
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 18:24

Ubisoft zaprasza graczy do sprawdzenia Roller Champions. Wystartował 1. sezon rozgrywek w sieciowej produkcji, która oferuje graczom możliwość rozegrania wielu spotkań na rolkach. Firma przedstawiła kolejne materiały z gry.

Już kilka godzin temu zachęcaliśmy społeczność do pobierania Roller Champions. Tytuł jest dostępny za darmo na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, a teraz Ubisoft opublikował nowe materiały, które potwierdzają start 1. sezonu rozgrywek.

Studio zaprezentowało film, który można śmiało nazwać „fabularnym zwiastunem”, ponieważ otrzymujemy tutaj opowieść o początkach drużyny. Może to być dobra zachęta do sprawdzenia pozycji.

Na drugim materiale zobaczycie już bardziej konkretną zawartość Przepustki Sezonowej, dzięki której gracze mogą zdobyć między innymi specjalne ubrania. Deweloperzy przygotowali także różne pozy, które pozwolą zespołom wyróżniać się na serwerach.

Nadal nie jestem pewien, czy Roller Champions może odnieść sukces, ale pewnie wieczorem sprawdzę kilka spotkań, by przekonać się, czy Ubisoft może podbić rynek za pomocą nowej produkcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper