Sony promuje nowe gry na PS5 i PS4. Kangurek Kao na liście produkcji

News
381V
Sniper Elite 5 x-ray
Iza Łęcka | 25.05, 11:22

Redakcja PlayStation Access zebrała najbardziej interesujące premiery tego tygodnia i zachęca do sprawdzenia między innymi Sniper Elite 5 oraz nowej przygody Kangurka Kao. Materiał przygotowuje graczy na nadciągające nowości.

W 2022 roku sezon ogórkowy rozpoczął się niezwykle szybko, jednakże nieczęsto mamy okazję pisać o czterech całkiem dużych tytułach debiutujących w ciągu najbliższych dni. Tym razem społeczność PlayStation nie ma zbyt wielu powodów do narzekania, gdyż na liście znajdują się produkcje, które mogą spotkać się z ciepłym przyjęciem.

Zdecydowanie najbardziej obiecującą grą jest kolejna przygoda snajpera – po krótkiej przerwie Rebellion przywrócił markę Sniper Elite, powracając z piątą pełnoprawną odsłoną. Niebawem bohater wyruszy na kolejną wymagającą misję i rozpocznie eliminowanie nazistów we Francji. Pod koniec tygodnia będzie można również zapoznać się z nową historią Kangurka Kao – trójwymiarowa platformówka od Tate Multimedia może zaoferować przyjemne wyzwania. Tym razem sympatyczna postać będzie musiała rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojej siostry.

Dziennikarze pracujący dla brytyjskiego PlayStation zachęcają także do powieści wizualnej Arcade Spirits: The New Challengers oraz zestawu gier Pac-Man Museum+. Na wielkie hity nadal trzeba zaczekać, ale przyznajmy, że najbliższe dni zapowiadają się całkiem różnorodnie.

Co planujecie ogrywać w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper