The Gray Man zapewni najwyższą jakość? Netflix pokazał swój najdroższy film w historii

Filmy i seriale
2440V
The Gray Man
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 15:25

Netflix zaprasza na pierwszą prezentację „The Gray Man”. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ korporacja nie ukrywa, że jest to najdroższy film w historii, który został przygotowany przez streamingową korporację.

„The Gray Man” to amerykański thriller akcji, za który odpowiadają Anthony i Joe Russo. Twórcy „Avengers: Endgame” otrzymali od platformy Netflix ambitne zadanie przygotowania prawdziwego dzieła dla wiernych fanów widowiskowych produkcji.

Historia w tym wypadku skupia się na najzdolniejszym najemniku CIA – Court Gentry (w tej roli Ryan Gosling), znany jako Sierra Six, przypadkowo odkrywa mroczne tajemnice agencji, staje się celem polowania i jest ścigany na całym świecie przez psychopatycznego byłego współpracownika Lloyda Hansena (Chris Evans) i międzynarodowych zabójców. W produkcji obok gwiazdy „Blade Runner 2049” oraz byłej ikony Marvel Cinematic Universe wystąpią między innymi: Ana de Armas, Regé-Jean Page Billy Bob Thornton czy też Alfre Woodard.

Pierwszy zwiastun w naprawdę przyzwoity sposób przygotowuje widzów na wielki pojedynek, który może zapewnić platformie Netflix wielką oglądalność. Korporacja zadbała o wielki budżet (200 mln dolarów), głośne nazwiska na planie oraz znakomitych twórców. Będzie sukces?

„The Gray Man” zadebiutuje 22 lipca.

Źródło: TwitterMovies

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper