Nowy PS Plus wystartował. Zobaczcie pełną prezentację zakładek, gier oraz usługi

News
12091V
Nowy PlayStation Plus
Iza Łęcka | 24.05, 07:36

Pierwsi gracze mogą sprawdzać odświeżony PlayStation Plus, który został już uruchomiony – Sony zaprasza na „nową erę usług subskrypcji gier” w PlayStation. Obecnie nowe wersje abonamentów są dostępne wyłącznie na wybranych azjatyckich rynkach, jednakże już niebawem z propozycją będzie można zapoznać się w kolejnych krajach.

Tak jak wczoraj zapowiadaliśmy, PS Plus wystartował w kilku pierwszych regionach, co Sony uwieczniło wiadomością powitalną oraz przedstawieniem rozbudowanego podsumowania informacji. Japończycy przypominają o atutach każdej wersji usługi, pokazują ceny, potwierdzają udostępnienie gier dwa razy w miesiącu oraz wspominają o dodaniu trofeów do wybranych tytułów.

Znacznie ciekawszy materiał znajdziecie poniżej, gdyż GameRiot opracował wideo, na którym bardzo dokładnie prezentuje wszystkie zakładki nowego PlayStation Plus. Na początku redaktor wybiera jedną z wersji PS Plus i aktualizuje ofertę – w Polsce zamiast pakietu „Deluxe” znajdziemy wariant „Premium”. 

Lista gier (wczoraj przedstawialiśmy szereg pozycji) z Azji jest mniejsza niż Sony początkowo zapowiedziało, ale śmiało możemy podejrzewać, że zestawienie zostanie rozbudowane na początku czerwca, gdy znacznie większe grono graczy będzie mogło zapoznać się z produkcjami.

Nowy PlayStation Plus zostanie udostępniony w Polsce 23 czerwca. 

Lista gier w regionie azjatyckim:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (185)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper