6 gier za darmo na Xboksy. Część dla klientów Microsoftu, a niektóre dla wszystkich graczy

Promocje gier
8460V
Xbox logo
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 17:43

Microsoft systematycznie wymienia gry dla klientów Xbox Live Gold oraz Xbox Live Gold Ultimate, a dodatkowo dorzuca do oferty kilka darmowych produkcji. Aktualnie zainteresowani mogą pobrać aż sześć pozycji, wśród których pojawiają się znane tytuły.

Microsoft wymienia produkcje dla swoich klientów, ale firma nie wrzuca do „Golda” identycznych gier na całym świecie. To właśnie z tego powodu pojawia się opcja, by przeskoczyć pomiędzy regionami i wrzucić na listę propozycje, które są oferowane przez amerykańską korporację graczom z różnych krajów. Aktualnie dzięki Xbox Live Gold i tym samym Xbox Game Pass Ultimate możecie pobrać cztery różne przygody:

To jednak nie koniec, ponieważ Microsoft od czasu do czasu proponuje także bezpłatne gry i tym razem klienci Xboksów mogą skorzystać z oferty, by sprawdzić dwie dodatkowe pozycje:

Warto tutaj na pewno zwrócić uwagę, że na listach pojawiają się naprawdę ciekawe gry – Sensible World of Soccer to prawdziwy klasyk, który warto posiadać w swojej kolekcji. W swoim czasie wielu graczy chwaliło Dark Void, jednak ponad dekadę temu tytuł nie podbił rankingów sprzedaży oraz nie zyskał wielu pochwał od dziennikarzy. Niezłe oceny (77%) zebrał A World of Keflings czy też Ikaruga (87%).

Źródło: lowcygier

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper