Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a z datą premiery w HBO Max. Znamy szczegóły

Filmy i seriale
4449V
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a recenzja
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 15:32

HBO Max Polska właśnie potwierdziło krążące od pewnego czasu doniesienia – w przyszłym tygodniu klienci SVOD będą mogli zobaczyć „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a”. Historia zostanie udostępniona na serwerach jeszcze w maju.

W pierwszej połowie miesiąca informowaliśmy naszych czytelników o potencjalnej dacie premiery „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” w HBO Max, a teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji od HBO Max Polska. Historia zostanie udostępniona 30 maja.

„Już za tydzień wejdziemy do świata magii. "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" - premiera 30 maja w HBO Max.#FantasticBeasts #SecretsOfDumbledore”.

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” wygenerował 376 mln dolarów w box office, ale najwidoczniej korporacja jest już gotowa, by wrzucić produkcję do SVOD. Jest to dobra wiadomość dla widzów, którzy nie zamierzali oglądać produkcji na dużym ekranie, ponieważ teraz wszyscy zainteresowani zapoznają się z historią we własnych salonach.

Warto przypomnieć, że nowy szef Warner Bros. Discovery zamierza rozwijać serię Harry Potter i chce przygotowywać więcej produkcji dla HBO Max. W przyszłości możemy otrzymać kilka ciekawych zapowiedzi.

Źródło: HBO Max Polska

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper