Mission: Impossible 7 na zwiastunie! Zobaczcie początek wielkiego widowiska

Filmy i seriale
1791V
Mission: Impossible 7
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 15:08

Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”. Jest to początek wielkiej historii, który powinien pobudzić wszystkich fanów produkcji z Tomem Cruisem w roli głównej.

14 lipca 2023 roku odbędzie się premiera „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, czyli pierwszej części kolejnej przygody Ethana Hunta, który ponownie zmierzy się z wielkim zagrożeniem i tylko on będzie mógł uratować świat. Możemy jednak przypuszczać, że akcja nie zakończy się wielkim i szczęśliwym zakończeniem, ponieważ 28 czerwca 2024 roku odbędzie się premiera drugiej części opowieści.

Paramount Pictures postanowiło już dzisiaj opublikować zwiastun, co w zasadzie może wydawać się dziwne, ponieważ konkretna promocja historii odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Wytwórnia pewnie od początku przyszłego roku będzie zachęcać do wybrania się do kin, jednak już dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy materiał z filmu.

Na materiale zobaczycie między innymi skok Ethana Hunta na motorze z klifu – według Toma Cruise'a to najniebezpieczniejszy wyczyn kaskaderski w jego karierze.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper