Uncharted przekracza kolejny kamień milowy. Film zanotował lepszy wynik od wielkich hitów

Filmy i seriale
1465V
Uncharted film
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 20:53

Sony osiągnęło wielki sukces z „Uncharted”, więc nikt raczej nie powinien być zaskoczony, gdy korporacja w odpowiednim momencie zapowie kontynuację. Film właśnie przekroczył kolejny kamień milowy notując tym samym większy wynik w box office od kilku głośnych produkcji.

„Uncharted” trafił do kin w drugiej połowie lutego i szef Sony Pictures już po kilku dniach po premierze wspominał o wielkim sukcesie i sugerował prace nad kontynuacją. Nadal nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi, ale jest to raczej kwestia czasu, ponieważ film wciąż bardzo dobrze zarabia.

„Uncharted” w ubiegły weekend przekroczył już 400 mln dolarów w box office i jest to czwarta największa adaptacja gry wideo na świecie. Duet Tom Holland i Mark Wahlberg pewnie spotka się na planie w przyszłości, ale warto zwrócić uwagę, że produkcja wygenerowała wynik lepszy lub podobny do kilku wielkich hitów.

„Uncharted” (400,7 mln dolarów) osiągnął identyczny wynik jak „Diuna” (400,7 mln) i tylko trochę gorszy od „Eternals” (402,1 mln), ale już lepszy od „Czarnej Wdowy” (379,6 mln), „Fantastycznych zwierząt: Tajemnice Dumbledore'a” (376 mln) i „Teneta” (363,7 mln).

Możemy podejrzewać, że ten sukces zachęci Sony do działania.

Źródło: Deadline

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper