Sony zaprasza na wielką promocję. Już wkrótce rusza PlayStation Days of Play

Promocje gier
4272V
PlayStation Days of Play
Iza Łęcka | 23.05, 11:49

Japońskie przedsiębiorstwo rozpoczyna świeżutką promocję i wysyła zaproszenia do graczy, informując o nadciągającym Days of Play. Coroczna wyprzedaż wydaje się znakomitą okazją do uzupełnienia katalogu posiadanych gier, kupienia akcesoriów oraz abonamentu PlayStation Plus w korzystniejszych cenach. Wydarzenie wystartuje już w tym tygodniu.

W dniach od 25 maja do 8 czerwca będziemy mogli skorzystać z okazji w ramach PlayStation Days of Play, czyli corocznej, dużej akcji, dzięki której użytkownicy PlayStation 5 i PlayStation 4 otrzymają możliwość kupowania produktów Sony w obniżonych kwotach. 

PlayStation Days of Play zazwyczaj stoi pod znakiem dużej promocji w cyfrowym sklepie PlayStation, jednocześnie klienci regularnie nabywają gry w fizycznej dystrybucji w lepszych cenach. W zeszłym roku producent PlayStation proponował listę ponad 500 pozycji i oferował między innymi Demon's Souls, Sackboy: A Big Adventure, Marvel's Spider-Man: Miles Morales i The Nioh Collection z wieloprocentowym rabatem. Choć jak na razie nie posiadamy oficjalnego potwierdzenia na temat konkretnych obniżek, możemy oczekiwać, że pierwszy raz skorzystamy z opcji zdobycia takich gier jak: Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7 w niższych kwotach.

„PlayStation Days of Play rozpocznie się 25 maja”.

Wyprzedażom PlayStation Days of Play mogą dodatkowo towarzyszyć wyzwania społecznościowe, w których wśród nagród znajdą się awatary i motywy PSN. Na więcej szczegółów oraz konkretną listę przecenionych produkcji musimy jednak zaczekać jeszcze kilka dni.

Źródło: Pushsquare

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper