PSX EXTREME: The Movie nadchodzi! Ściera i Zgredziole opowiadają jak powstawał kultowy magazyn o grach

Filmy i seriale
2414V
PSX Extreme: The Movie
Igor Chrzanowski | 20.05, 19:00

Tak moi kochani, dobrze widzicie. PSX Extreme otrzyma własny film dokumentalny, w którym nasza ulubiona ekipa Zgredów opowie przed kamerą o początkach i rozwoju PSX Extreme na przestrzeni ostatnich 25 lat! 

Starucha z lochów knuła to już od lat, a redakcyjny misiek pomagał jej z ukrycia trzymając się z nią ramię w ramię - wszystko tylko po to, by w końcu wziąć do łapy kamerę i wyruszyć na polowanie. I to nie byle jakie polowanie, bo ich ofiarami zostali najznamienitsi Zgredziole w dziejach PSX Extreme!

Ściera, Butcher, Roger, Koso, Komodo, Myszaq, Kali i wiele innych znanych wam z pisma twarzy stanęło oko w oko z kamerą i wyśpiewało wszystko jak na spowiedzi. Jak to było na początku, co redakcja robiła w czasie wolnym o giercowania, czy też kto zaczął i wygrał legendarny wyścig po ulicy Sokolskiej w Katowicach. 

Poniżej macie pierwszy oficjalny trailer do nadchodzącego pełnometrażowego filmu o istnieniu jedynego w Polsce magazynu tylko o konsolach. Film będzie zawierał blisko 30 wywiadów ze zgredami i nie tylko. Do jego nakręcenia udam się do wielu lokacji w całym kraju powiązanych z powstawaniem szmatławca przez 25 lat! Ujęcia archiwalne oraz nigdzie niepublikowane. Historie zza kulis. To wszystko już tego lata! 

Źródło: Redakcja

Komentarze (173)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper