Xbox Game Pass z pierwszymi grami w czerwcu. Użytkownicy sprawdzą dwie pozycje Ubisoftu

News
5386V
Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 20.05, 13:10

Katalog amerykańskiego abonamentu jest systematyczne rozszerzany – w pierwszych tygodniach nowego miesiąca również możemy liczyć na kilka interesujących propozycji. Sprawdźcie szczegóły.

Microsoft prężnie promuje i rozwija Xbox Game Pass, który regularnie otrzymuje produkcje od większych i mniejszych deweloperów. Swego czasu niezwykle głośno zrobiło się o możliwym nawiązaniu współpracy Amerykanów z Ubisoftem i połączeniu usług – choć przedstawiciele przedsiębiorstwa odnieśli się do plotek i uspokajali, w najbliższych tygodniach powinniśmy się spodziewać dodania gier francuskiego producenta i wydawcy do biblioteki XGP.

W kwietniu gigant z Redmond informował o współpracy nawiązanej z Ubisoftem, której efektem miało być dostarczenie większej liczby tytułów wydawanych przez korporację do popularnego abonamentu. Obecnie możemy przekazać, że za kilka tygodni w Xbox Game Pass znajdą się Assassin's Creed Origins oraz For Honor: Marching Fire Edition, czyli dwie pozycje Francuzów.

Xbox Game Pass – pierwsze premiery czerwca:

  • For Honor: Marching Fire Edition – 1 czerwca
  • Assassin's Creed Origins – 7 czerwca
  • Shadowrun Trilogy: Console Edition – 21 czerwca

W następnym miesiącu gracze nie tylko wkroczą do starożytnego Egiptu, ale będą mogli ograć rozszerzenie For Honor, które dodaje do rozgrywki inspirowaną Chinami frakcję. Dodatkowo pamiętajmy, że już w kwietniu Harebrained Schemes przekazało wiadomość o debiucie trylogii na nowych platformach i w bibliotece usługi.

Xbox Game Pass czerwiec

Źródło: Pure Xbox

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper