Skyrim Anniversary Edition zmierza na kolejną platformę. Rozbudowana gra trafi na konsolę Big N

News
801V
Skyrim Anniversary Edition zapowiedziany! Gra otrzyma ponad 500 nowych elementów i next-genową aktualizację
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 21:00

Lata mijają, pojawiają się nowe konsole, a Skyrim jest wiecznie żywy. Bethesda najwidoczniej szykuje kolejne wydanie Skyrim Anniversary Edition i rozbudowana edycja powinna wkrótce trafić na Nintendo Switcha.

The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutował w 2011 roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych, a w zeszłym roku odbyła się premiera rocznicowego wydania. Tytuł dotychczas wylądował wyłącznie na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC, ale najwidoczniej Bethesda nie ma dość.

Skyrim w specjalnym wydaniu trafił na Nintendo Switcha w 2017 roku, ale tajwański odpowiednik PEGI sklasyfikował Skyrim Anniversary Edition w wersji na konsolę Japończyków. Dziennikarzom Switch Brasil udało się wykonać screena potwierdzającego nadejście nowego wydania przed usunięciem produkcji z bazy.

Skyrim AE Switch

Skyrim Anniversary Edition otrzymał wbudowane cztery dodatki oraz zainteresowani mogli pobrać szereg ciekawych modyfikacji, więc najwidoczniej ten zestaw w następnych miesiącach zostanie wrzucony do sklepu Nintendo.

Dla przypomnienia, Skyrim Anniversary Edition zawiera między innymi następującą zawartość:

  • Bóstwa i kusiciele - To wydane pierwotnie w 2019 r. dzieło wprowadza dodatkową fabułę w dwóch zadaniach (oraz kilku pobocznych). Dodatkowe zestawy pancerza, uzbrojenie, wrogowie i znacznie więcej do odkrycia – „Bóstwa i kusiciele” to ogromna zawartość umieszczona w pojedynczym modzie!
  • Niecodzienne osobliwości - Będące częścią „Bóstw i kusicieli”, „Niecodzienne osobliwości” to dodatkowe towary importowane z całego Tamriel do Skyrim w khajiickich karawanach. Jeśli tylko macie monety, kupcy zaopatrzą was we wszelkiego rodzaju użyteczne towary, w tym w składniki do specjalnych eliksirów, strzały czy trucizny!
  • Tryb przetrwania - Chcecie zanurzyć się w nieokiełznanej dziczy Skyrimu jak nigdy dotąd? W trybie przetrwania wydanym pierwotnie w 2017 r. Smocze Dziecię musi zmierzyć się z samymi żywiołami Skyrimu, aby przeżyć. W zimnym klimacie gracze muszą zakładać ciepłe rzeczy i szukać schronienia, aby nie zamarznąć na śmierć. Muszą też pamiętać o głodzie i wycieńczeniu, a do tego oczywiście o irytujących bandytach i czyhających na nich smokach. Na szczęście, w Skyrimie jest sporo żywności do uprawiania (lub zbierania), pancerzy na każdą pogodę i gospód, w których można ułożyć się do snu. Jeśli szukacie innego sposobu na poznanie Skyrimu, zdecydowanie zalecamy sprawdzenie trybu przetrwania!
  • Wędkarstwo - A skoro już mowa o zdobywaniu pożywienia – nowy mod wędkarstwa pozwala wam łowić ponad 20 niepowtarzalnych gatunków wodnych w wielu akwenach Skyrimu. To, co złapiecie, możecie ugotować, wystawić jako trofeum w swoim domostwie, a nawet wrzucić do domowego akwarium – wybór należy do was! Wiele łowisk Skyrimu leży w najbardziej malowniczych i spokojnych miejscach, a nie ma to jak zrelaksować się na brzegu, jednocześnie zaliczając serie zadań w tym nadchodzącym bezpłatnym modzie.
Źródło: Gamingbolt

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper