Doktor Strange 2 z szybką premierą w Disney+? Korporacja może pozytywnie zaskoczyć

Filmy i seriale
1523V
Doktor Strange 2
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 17:59

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” wciąż znajduje się w kinach, jednak w niedalekiej przyszłości historia może zostać udostępniona w Disney+. Taki scenariusz sugeruje niemiecki oddział Disneya.

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” zarobił już 688 mln dolarów w box office, ale film nie osiągnął sukcesu porównywanego do „Spider-Man: Bez drogi do domu”, więc możemy przypuszczać, że w tym wypadku Disney nie będzie wstrzymywał premiery w SVOD.

Jak wiadomo w przyszłym miesiącu Disney+ zadebiutuje w między innymi Polsce i prawdopodobnie w okolicy premiery usługi w naszym kraju, do Disney+ zawita „Doktor Strange w multiwersum obłędu”.

Taki scenariusz sugeruje niemiecki oddział Disney+, który zamieścił ramówkę premier na przyszły miesiąc i 22 czerwca „Doktor Strange w multiwersum obłędu” ma zadebiutować w SVOD. 

„Czy #DoctorStrange 2 wleci 22 czerwca na Disney+? Przynajmniej tak wynika z harmonogramu udostępnionego przez niemiecki Disney+! A jeżeli tak będzie, to jest bardzo duża szansa, że tego samego dnia zobaczymy film także na Disney+ w Polsce.”

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy mogli mówić o naprawdę mocnej propozycji w pierwszym miesiącu od debiutu Disney+ na kolejnych rynkach. W Polsce usługa SVOD zostanie udostępniona 14 czerwca – ostatnio wspominaliśmy na portalu o ciekawej ofercie powitalnej

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” to piąty film z czwartej fazy Marvel Cinematic Universe – 8 lipca zadebiutuje „Thor: Miłość i grom”, a 11 listopada na dużym ekranie wyląduje„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. W międzyczasie widzowie zobaczą „Ms. Marvel” (od 8 czerwca) i „She-Hulk: Attorney at Law” (od 17 sierpnia).

Źródło: Radosław Koch

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper