The Umbrella Academy 3 na pełnym zwiastunie. Netflix prezentuje historię

Filmy i seriale
1229V
The Umbrella Academy 3
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 16:23

„The Umbrella Academy” to jedna z nadchodzących, dużych produkcji platformy Netflix. Korporacja chce przekonać widzów do historii, więc właśnie otrzymaliśmy pełny zwiastun opowieści. To bezpośrednia kontynuacja wcześniej rozpoczętej przygody.

22 czerwca odbędzie się premiera 3. sezonu „The Umbrella Academy” i Netflix właśnie zaprezentował nowy materiał. Zwiastun powinien szczególnie zainteresować widzów, którzy spędzili długie godziny na oglądaniu poprzednich epizodów i od kilku miesięcy wyczekują na zapoznanie się z nowymi odcinkami. 

„Rodzeństwo. Rywalizacja. Nadludzkie moce” – tymi słowami Netflix promuje serial i w pierwszym zwiastunie, w którym ponownie wystąpią Tom Hopper jako Luther, David Castañeda jako Diego, Emmy Raver-Lampman jako Allison, Robert Sheehan jako Klaus, Aidan Gallagher jako Five oraz Elliot Page jako Viktor. W obsadzie pojawią się także Cornwell („Jingle Jangle: A Christmas Journey”), Britne Oldford („Hunters”), Jake Epstein („Suits”), Genesis Rodriguez („Big Hero 6”) i Cazzie David.

Na materiale możemy zobaczyć dwie wersje rodzeństwa Hargreeves, które ze sobą walczą i pewnie to właśnie ich rywalizacja będzie napędzać całą opowieść. „The Umbrella Academy 3” zapowiada się interesująco i fani serii powinni szykować się na bardzo ciekawą opowieść. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper